DOCULA
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
blog DOCULA
Cotygodniowa dawka eksperckiej wiedzy. Sprawdź czym dziś Cię zaskoczymy!

Produkty Powystawowe: wszystko, co musisz wiedzieć!

Czym są produkty powystawowe?

Ta kategoria zakupów stała się niezwykle popularna, przyciągając uwagę świadomych konsumentów poszukujących zarówno jakości, jak i atrakcyjnych cen. W dzisiejszym artykule na blogu rozważymy temat produktów powystawowych krok po kroku, rozbierając na czynniki pierwsze ich definicję, źródła, proces selekcji oraz korzyści płynące z ich wyboru.

1. Definicja i charakterystyka produktów powystawowych

Z definicji, produkt powystawowy, to: 

To produkt, który może mieć niewielkie ślady użytkowania, ale jest w pełni sprawny i działa zgodnie z przeznaczeniem. Ma oryginalne lub nowe akcesoria. Może być w opakowaniu zastępczym lub opakowaniu oryginalnym, które nie jest zapieczętowane.

Co to tak na prawdę oznacza? 

Zacznijmy od początku. Produkt powystawowy może dotrzeć do Ciebie w:

 • opakowaniu oryginalnym, ale otwartym kilka razy, 
 • opakowaniu oryginalnym, ale poniszczonym (ślady taśmy, rozerwany kartonik, zabrudzenie magazynowe),
 • jest w opakowaniu zastępczym, ponieważ został przepakowany. 

Poniżej przedstawiamy jak wygląda poniszczone opakowanie oryginalne produktu. 

produkt outletowy, opakowanie poniszczone 

Wariacji opakowań tego typu produktów jest kilka. Zawsze informujemy w opisie produktu, jakiego opakowania produktu możesz się spodziewać. Informacja ta, jest ważna dla klientów, którzy decydują się na zakup produktów powystawowych na prezent, lub którzy przechowują produkty w dedykowanym opakowaniu. Trafiają się produkty w świetnie zachowanych oryginalnych opakowaniach, co wiadomo, cieszy oko podwójnie. Należy jednak pamiętać, że w Outlecie zawsze skupiamy się na produkcie a karton pełni jedynie zabezpieczenie na czas transportu. 

Dobra, to opakowanie już wiemy jakie może wystąpić, ale ...

Jaki jest rzeczywisty stan wizualny produktów powystawowych? Czego możemy się spodziewać? 

W naszej ofercie znajdziemy produkty powystawowe, które:

 • są jak nowe,
 • posiadają minimalne uszkodzenia,
 • w zestawie nie ma wszystkich akcesoriów, 

ale zawsze produkt powystawowy jest w pełni sprawny i gotowy do użycia! 

 • Produkt powystawowy jak nowy, niczym nie odbiega od zdjęć katalogowych produktu. Najczęściej nawet nie wykonujemy jego rzeczywistych zdjęć, ponieważ nie uchwycimy jego atrakcyjności tak dobrze jak robi to producent. Cena takiego produktu jest niższa o nawet -30% od ceny rynkowej. Niezła oszczędność za produkt, który różni się nowego tylko tym, że jego opakowanie nosi ślady transportu, magazynowania czy otwarcia. 

 • Produkt powystawowy z minimalnymi uszkodzeniami, jest w pełni funkcjonalny i sprawny, ale niestety widać na produkcie drobne mankamenty. Najczęściej są to drobne ryski, odpryski lakieru bądź wgniecenia. Mimo delikatnych mankamentów, produkt prezentuje się równie dobrzy co nowy. Najczęstszą przyczyną tych uszkodzeń są uszkodzenia powstałe w transporcie przez poniszczone opakowanie produktu, które nie spełnia już swojej ochronnej funkcji.  

Poniżej prezentujemy przykład produktu powystawowego z minimalnym uszkodzeniem. 

Produkt powystawowy z uszkodzeniem Wskazanie uszkodzenia produktu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto zaznaczyć, że produkt powystawowy nie jest zużyty, a ewentualne ślady użytkowania mają związek wyłącznie z jego przepakowaniem lub sprawdzeniem. 

 • Produkt powystawowy niekompletny to produkt, w którym niestety nie ma wszystkich akcesoriów. Np. zestaw blendera nie posiada jednej z 3 nakładek, w szafce brakuje kilku śrubek lub w zestawie garnków brakuje jednej pokrywki. Cena jest już znacznie obniżona takiego produktu i sięga nawet -50% od ceny regularnej! 

Poniżej prezentujemy przykład produktu powystawowego, który nie jest kompletny.

Wszystkie mankamenty produktu powystawowego lub braki w akcesoriach są przez nas fotografowane i opisywane w ofercie. Ważne jest dla nas, abyś wiedział co kupujesz! 

Produkt powystawowy niekompletny  Brakujący element w produkcie powystawowym niekompletnym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No dobra, ale skąd pochodzą te produkty?

Odpowiedź jest zaskakująco różnorodna. Produkty powystawowe pochodzą m.in. z nieodebranych zamówień, zwrotów konsumenckich, wyprzedaży, nadwyżek magazynowych, końcówek serii, likwidacji sklepów czy platform handlowych. Produkty, które oferujemy w naszym sklepie pochodzą z renomowanych źródeł m.in. z Amazona, Media Markt, dystrybutorów Razer, Corsair, Logitech. 

2. Proces selekcji i sprawdzania towarów

Jednym z kluczowych elementów, który sprawia, że produkty powystawowe zyskują uznanie u naszych klientów, jest rygorystyczny proces selekcji i sprawdzania towarów.

Przed dopuszczeniem produktów do sprzedaży, podajemy je testom jakości, eliminując ewentualne wady czy uszkodzenia. Każdy produkt jest otwierany, oglądany z każdej strony i testowany zgodnie z jego przeznaczeniem. Jeżeli w dostawie mamy czajniki, to na pewno zagotujemy w nich wodę. Ekspress z Philipsa? Zaparzymy kawę i zrobimy mu serwis. Kosiarka? Uruchomimy ją i sprawdzimy jej działanie. 

Kupując w DOCULA Outlet, nie kupujesz kota w worku! 

3. Korzyści wyboru produktów powystawowych

Zawsze zadajemy sobie jedno pytanie:

Dlaczego miałbyś płacić więcej za produkt, który jest równie dobry, jak nowy?

W docula.pl nie ma miejsca na kompromisy ani półśrodki. Nasze produkty są dostępne po niezwykle konkurencyjnych cenach, co pozwala Ci oszczędzać bez rezygnacji z jakości. Znajdziesz u nas szeroki wybór produktów, które spełnią Twoje oczekiwania.

Coraz więcej osób decyduje się na zakup produktów powystawowych. Klienci zwracają uwagę na korzyści finansowe, ekologiczne i funkcjonalne związane z wyborem tego rodzaju towarów. 

Punktujemy najważniejsze korzyści, płynące z wyboru produktów powystawowych: 

 • Atrakcyjne, konkurencyjne ceny
 • Unikalne okazje - upolujesz w outelcie nietypowe produkty, końcówki serii lub produkty, które są trudno dostępne w zwykłych sklepach
 • Ekologiczne podejście - kupując produkty w outlecie, można przyczynić się do zmniejszenia ilości marnowanego towaru
 • Markowe produkty w niższych cenach
 • Dostępność różnorodnych kategorii produktów
 • Sezonowe wyprzedaże - okazja dla świadomych klientów, którzy chcą zrobić zakupy z myślą o przyszłym czasie 

4. DOCULA: Zaufany Outlet 

Na zakończenie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów powystawowych na DOCULA.pl. Jako zespół DOCULA zawsze dbamy o dostarczanie klientom najwyższej jakości towarów, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny. Jeśli poszukujesz okazji, nie musisz szukać dalej!

Przekonaj się sam, dlaczego produkty powystawowe zyskują coraz większą popularność, i dołącz do grona świadomych konsumentów już dziś!

 
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl